نمایندگی سامسونگ کرج

سامسونگ

در حال حاضر نمایندگی های خیلی زیادی در ایران تشکیل شده است. این نمایندگی ها از یک سری دید ها خیلی خوب به نظر میرسند. نمایندگی سامسونگ کرج و نمایندگی سامسونگ تهران یکی دیگر از این نمایندگی هاست که در ایران باز شده است. شرکت بوم سام یکی از این شرکت ها است که در کرج یکی از نمایندگی های سامسونگ را دارد. خرید از نمایندگی همیشه خاصیت های خودش را داشته است. قطعا در مسئله خرید وسایل سامسونگ هم به همین شکل است که با هم درباره آن صحبت می‌کنیم.

نمایندگی سامسونگ کرج

خب خرید از نمایندگی همیشه مزیت هایی را برای مشتری داشته است. خرید محصولات سامسونگ از شرکت های موجود در ایران یک سری آپشن ها داشته است. این بخش از نوشته قرار است این آپشن ها را با هم بررسی کنیم و در ادامه محصولات موجود در نمایندگی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

مزیت خرید از نمایندگی

یکی از مزایای خرید از نمایندگی های موجود در کشور ایران، خرید محصول باکیفیت تر است. خب در حال حاضر به دلیل تورم هایی که در ایران موجوده، قیمت محصولات شرکت های بزرگ خیلی نجومی است.

بطور مثال در حال حاضر خیلی از محصولات شرکت سامسونگ که گوشی های پرچمدار محسوب می‌شوند، قیمت بسیار بالایی دارند و برای خرید این محصولات حتی باید بیشتر از 50 میلیون هزینه کنید.

این هزینه وقتی توسط شما داره انجام میشه، خب خیلی بهتره که از نمایندگی و به صورت رسمی خریداری بشه تا در آینده اگه به مشکل خورد بتونید با مراجعه به آن نمایندگی مشکل را برطرف کنید. مثلا شما وقتی میخواید یک ماشین از یک شرکت بخرید، ترجیح میدید که از شرکت بخرید. تا حالا فکر کردید چرا؟

جوابشو الان من بهتون میدم. اولین دلیل اینه که اون ماشین یک گارانتی یا یک ضمانتی داره. دومین دلیل هم اینه که معمولا خود کارخانه قیمت خیلی بهتری را برای خرید اون ماشین به ما میده.

خب در حال حاضر هم همین اتفاق افتاده است. چون قیمت این گوشی ها خیلی بالا رفته شما اگه به یک نمایندگی معتبر برید، می‌تونید گوشی را با قیمت پایین تری از بازار بخرید. تازه اگه شما گوشی که از نمایندگی میخرید آسیب دیده باشه می‌تونید برید و خیلی راحت اون رو عوض کنید.

علم بیشتر

نمایندگی سامسونگ کرج

خب شما هم دوست دارید وقتی میخواید یه گوشی بخرید، یه نفر باشه که شما را از همه لحاظ راهنمایی کنه. اگه به فروشگاه ها مراجعه کنید، این فروشگاه ها تمام گوشی های همراه را موجود دارند و باید اطلاعات کلی گوشی را حفظ کنند.

ولی وقتی به یه نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنید این افراد فقط درباره گوشی های سامسونگ اطلاعات دارند و تمرکز خود را روی شرکت سامسونگ گذاشتند. قطعا این اطلاعات میتونه به شما خیلی کمک بکنه تا چه گوشی برای شما مناسب تر است.

زودتر از همیشه در نمایندگی

شرکت های بزرگی مثل سامسونگ، سالانه محصولاتی را معرفی می‌کنند. این محصولات که شرکت ها هر ساله می‌دهند معمولا شامل گوشی های پرچمدار، لوازم جانبی هایی مانند ساعت هوشمند، هدفون های بلوتوثی و… و گوشی های میانرده هستند.

این گوشی های در خارج از ایران تولید می‌شود و زمان میبره تا وارد ایران شود. ولی در نمایندگی های موجود در ایران این وسایل زودتر از همه جا موجود میشه. یعنی بعد از یک هفته که گوشی معرفی میشه شما می‌توانید به نمایندگی ها مراجعه کنید و این وسیله را خریداری کنید.

البته این را نباید فراموش کنیم که هر نمایندگی با نمایندگی دیگری فرق میکنه. حالا در این قسمت و آخرین قسمت مقاله قرار است شما را با یکی از بهترین نمایندگی های سامسونگ در کرج آشنا کنیم. این نمایندگی حتی از یک سری از نمایندگی های سامسونگ تهران هم بهتر است و شما در هنگام خرید از این نمایندگی قابلیت هایی را دارید که در نمایندگی های دیگر ندارید.

بوم سام

نمایندگی سامسونگ کرج

نمایندگی سامسونگ در سراسر ایران وجود دارد. ولی امروزه مردم بیشتر تمایل به خرید های اینترنتی پیدا کردند. بوم سام در این امر توانسته موفق عمل کند. شمایی که دارید این مقاله را می‌خوانید، قطعا درون سایت ما هستید. کافیه یه سر به بخش فروشگاهی سایت ما بزنید تا از چیزی که گفتم مطمئن بشید. این نشان می‌دهد فرقی نداره که شما تهران هستید حتما باید از نمایندگی سامسونگ تهران خرید کنید.

شما وقتی وارد سایت ما می‌شوید هیچ فرقی نداره با فروشگاهی که وارد آن شدید. هر محصولی را بخواهید انتخاب می‌کنید. تمام آپشن های آن را انتخاب می‌کنید و در سریع ترین زمان ممکن این محصول بدست شما می‌رسد. البته که می‌توانید خودتان این محصول را از شعبه ما در کرج به صورت حضوری تحویل بگیرید.

بوم سام از همه لحاظ تلاش کرده تا دست مشتری را باز بگذارد تا حق انتخاب داشته باشید. هم از لحاظ رنگ بندی و هم از لحاظ پرداختی این امکان را به شما می‌دهد تا حق انتخاب داشته باشید.

در ضمن نمایندگی ساموسنگ کرج(بوم سام) یه خبر خوب برای شما دارد. در قسمت آخر مقاله قرار است این خبر را به شما بدهیم که شما می‌توانید از بوم سام به صورت اقساطی خرید کنید. این یکی از قابلیت هایی است که هر نمایندگی به شما نمی‌دهد. روش خرید اقساطی را می‌توانید پایین همین نوشته مطالعه بفرمایید.

روش خرید اقساطی

شما هر مقدار از پول گوشی که قصد خرید را دارید را می‌توانید اول پرداخت کنید. البته در نمایندگی رسمی ساسمونگ ما حداقل این مقدار 30 درصد است. سپس برای شما قسط بندی هایی انجام می‌شود تا باقی پول را در ماه های آینده پرداخت کنید. با انتخاب خودتان می‌توانید این اقساط را بین 2 تا 24 ماه تقسیم کنید. اینکار بدون نیاز به ضامن برای شما انجام میشه و فقط کافیه یک دست چک برای اینکار داشته باشید. سپس به همین راحتی شما صاحب یک گوشی می‌شوید و بعد از پرداخت مبلغ اولیه گوشی را تحویل می‌گیرید.

boomsam
ارسال دیدگاه