58 درصد لرزش کمتر در دوربین S22 Ultra

سامسونگ به لطف بخش تحقیق و توسعه سنسورهای دوربین، جایگاه ویژه ای در بین تولید کنندگان تلفن های هوشمند و تبلت دارد. بسیاری از شرکت ها لنزهای سامسونگ را در محصولات خود استفاده کرده اند. سال 2019 بود که شرکت شیائومی اولین بار از سنسور 108 مگاپیکسلی ساخته سامسونگ در یکی از محصولات خود به نام Mi Note 10 استفاده کرد و بعد از آن در بسیاری از محصولات دیگر، شاهد این لنز قدرتمند بودیم. به طور کلی این غول فناوری پیشینه خوبی در بخش طراحی و تولید سنسورهای دوربین دارد و حالا بر اساس یکسری اطلاعات، احتمالا شاهد تثبیت 58 درصدی بهتر فیلمبرداری نسبت به نسل قبلی خود خواهیم بود.
این عدد را میتوان یک پیشرفت بسیار چشم گیر و خبر خوبی برای تولید کنندگان حرفه ای دانست.
بر اساس این اطلاعات، سامسونگ یکی از بهترین های فیلمبرداری در تلفن های همراه هوشمند را با استفاده از گلکسی S22 Ultra به دنیای فناوری معرفی خواهد کرد.
بر اساس گزارشات PhoneArena.com نسخه جدید از خانواده سری S، با همان رزولوشن 108 مگاپیکسلی قبلی ارائه خواهد شده ولی گفتنی است که این مورد به معنی عدم پیشرفت در بخش دوربین نیست و این سنسورها کاملا جدید خواهند بود و تغییرات عمده ای نسبت به نسل قبلی خواهند داشت.

s22 ultra

 

در ادامه این گزارش فون‌آرنا آمده است که شاهد یک ویژگی در گوشی S22 Ultra به نام Wide Shift OIS خواهیم بود که به وسیله هوش مصنوعی نسبت به برادر بزرگتر خود یعنی S21 Ultra تا 4 برابر توانایی کاهش لرزش را دارد. از طریق این هوش مصنوعی با استفاده از Ai AF، غول جدید سامسونگ میتواند در حالت پرتره حرکت سوژه را پیش بینی کند و فوکوس را بر روی آن قفل کند.
در ادامه گزارش آمده است که در S22 Ultra شاهد تغییرات شگفت انگیزی خواهیم بود و فیلبمرداری نوع HDR به Super HDR تغییر کرده که باعث میشود تا رنگ ها بسیار واقعی تر جلوه دهند و نام دیگری به اسم Super ISO Pro چشم میخورد که باعث میشود دریافت نور تا حد زیادی بالا برود. این عمل برای عکاسی و فیلمبرداری در شب بسیار مفید است.

در هر صورت اگر به این شایعات توجه کنیم و آن ها را باور کنیم، شاهد یک غول فیلمبرداری در تلفن های هوشمند همراه خواهیم بود که ورق را به نفع سامسونگ برمی‌گرداند.

شما طرفدار سری S سامسونگ هستید؟

boomsam
ارسال دیدگاه