سامسونگ A04s به زودی معرفی میشود

گلکسی A04s

سامسونگ هر ساله مدل های جدیدی را معرفی میکند و در سال 2021 نیز گوشی A03s را به بازار معرفی کرد که نسبت به نسل گذشته خود دارای امکانات ریز و درشت زیاد بود. این گوشی دارای یک پنل 6.5 اینچی از نوع PLS LCD می باشد و که رزولوشن تصویر 1600 در 720 را نیز دارد. این گوشی دارای یک چینش دوربین مستطیل شکل با سنسور اصلی 13 مگاپیکسل و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی نیز می باشد و با توجه به برچسب قیمتی پایین، با این مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری انتخاب خوبی برای آن دسته از افرادی است که نمیخواهند هزینه زیادی بابت یک گوشی پرداخت کنند و کارایی و کیفیت برای آنها نیز مهم است.
حال خبر هایی به گوشی می رسد که گویی سامسونگ قصد دارد تا مدل جدیدتری را با نام گلکسی A04s معرفی کند. گواهی های تاییدیه این گوشی بیشتر مشخصات آن را فاش کرده است و بر اساس تصاویر منتشر شده، شاهد چینش دوربین ها بدون قاب و به سبک گوشی S22 Ultra خواهیم بود، البته با تعداد لنز های کمتر.
صفحه پشتیبانی این گوشی هم در وبسایت سامسونگ ایتالیا فعال شده است تا شایعات مبنی بر حضور و معرفی زود هنگام A04s را بیشتر کند و شاید هم بعد از مراسم آنپکد شاهد حضورش در بازارهای جهانی باشیم.
از مشخصات سخت افزاری A04s میتوان به نمایشگر 6.5 اینچی LCD همانند نسل قبلی از نوع PLS، جایگیری دوربین سلفی در ناچ قطره ای به سبک A03s، تراشه اگزینوس 850 ساخته خود سامسونگ که در چندین گوشی همانند A12 Nacho و M12 نیز از آن استفاده شده است و اندروید 12 نام برد.
این احتمال نیز می رود که این گوشی با قیمت حدودی 125 الی 135 دلار عرضه شود.

boomsam
ارسال دیدگاه