قیمت بادز 2 پرو فاش شد

قیمت بادز 2 پرو

سامسونگ مدل های مختلفی از سری بادز رو معرفی و روانه بازار کرده است. آخرین آنها نیز بادز 2 پرو می باشد و مدل دیگری تحت عنوان هندزفری Buds Pro با امکانات زیادی را در سال 2021 عرضه کرده است. حالا شاهد معرفی و فاش شدن مدلی تحت عنوان Galaxy Buds 2 Pro خواهیم بود که انگار ترکیبی از این دو مدل با امکانات و فناوری های جدید خواهد بود. قیمت بادز 2 پرو نیز به نسبت کیفیت آن می‌توان گفت که مناسب است.

گلکسی بادز اولین مدل از سری بادز بود که در سال 2019 و با قیمت پایه 130 دلار معرفی شد. یک سال بعد شاهد حضور و عرضه گلکسی Buds Plus نیز بودیم که تغییراتی نسبی، نسبت به نسل قبلی خود داشت. گلکسی بادز لایو نیز از پرفروش های ایران در زمینه هندزفری های بلوتوث می باشد که در سال 2020 معرفی شد و هنوز نیز از فروش و قیمت خوبی بهره می برد. این هندزفری از استقبال خوبی نیز برخوردار است و رنگ های مشکی و برنز آن بسیار پرفروش می باشند.
بر اساس اخباری که از سایت Gsmarena.com رسیده است، سامسونگ قرار است در مراسم آنپکد 2022 که چند روز بیشتر به این مراسم نمانده است، محصولات زیادی را از جمله گوشی های تاشو مثل گلکسی Fold 4 و Z Flip 4، ساعت های هوشمند جدید سامسونگ با نام های گلکسی Watch 5 و Watch 5 Classic و هندزفری بلوتوث جدیدی تحت عنوان Buds 2 Pro را معرفی کند که این احتمال می رود جانشینی برای مدل Buds Pro باشد و برخی از مشخصات Buds 2 را نیز داشته باشد.

گلکسی buds 2 pro
بر اساس شایعات درز کرده این هندزفری بلوتوث با قیمت پایه 229 دلار عرضه خواهد شد که البته بر اساس بازارهای جهانی این رقم بالا یا پایینتر خواهد بود. یکی از موارد خوشایندی که میتوان به آن اشاره صدای 24 بیتی و با کیفیتی است که این غول فناوری قرار است به گلکسی Buds 2 Pro اضافه کند و نسبت به نسل های گذشته صدایی با کیفیت تر را شاهد خواهیم بود.
همچنین سامسونگ همانند ادوار گذشته قیمت بادز 2 پرو را یک مقدار بیشتر از سری قبلی خود اعلام کرد. سامسونگ بادز 2 پرو را به همراه رنگ های جذاب مختلف و قابلیت حذف نویزهای فعال یا همان ANC عرضه خواهد کرد.
در تصور بالا هم نمونه ای از این هندزفری بلوتوث را مشاهده میکنید که دارای تغییراتی در ظاهر شده است و احتمال حضور فناوری ها و تکنولوژی جدیدتر را دو چندان میکند.

boomsam
ارسال دیدگاه