عکس های جدید گلکسی Z Fold 4 و Z Flip 4

z fold 3

سامسونگ هر ساله مدل های جدیدی از گوشی های تاشو و جدید خود را در مراسم آنپکد معرفی می کند و امسال نیز شاهد حضور و معرفی مدل های جدیدتری خواهیم بود. سال پیش این غول فناوری گلکسی Z Fold 3 را در کنار گوشی Z Flip 3 معرفی کرد و توانست بازار بسیار خوبی را از فروش این سبک گوشی های تاشو برای خود جذب کند. حالا امسال نوبت سری گوشی و عکس های Z Fold 4 و Z Flip 4 خواهیم بود.
هم اکنون شاهد درز شدن یک سری اطلاعات و عکس ها از گوشی های جدید تاشوی سامسونگ هستیم و پنل های جلویی و پشتی را به خوبی به نمایش می گذارد. زمانی زیادی هم تا مراسم Unpacked 2022 نمانده است و این مراسم در تاریخ 10 آگست مصادف با 19 مرداد ماه برگزار خواهد شد.
یک حساب کاربری در توییتر با نام Noh_tech تصاویر واقعی از دو گوشی Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 را به نمایش گذاشته است.

همانطور که از تصاویر پیداست گلکسی زد فلیپ 4 از لولای نازکتری نسبت به مدل قبلی خود برخوردار است و براساس گزارشاتی که از PhoneArena منتشر شده است، صفحه نمایش ثانویه و بیرونی این گوشی از 1/9 اینچ به 2/1 اینچ افزایش پیدا کرده است.
در آن سوی میدان گلکسی زد فولد 4 از سبک طراحی تک لولایی بهره می برد و نمایشگر بیرونی نسبت به نسل گذشته کمی عریض تر به نظر می رسد. در نسل قبلی شاهد چین و چروک هایی در وسط صفحه نمایش زد فولد 3 بودیم ولی گویی در مدل جدیدتر این مورد بیشتر مرتفع شده و در هنگام تا شدن صفحه نمایش، کمتر شاهد آن خواهیم بود.
از مشخصات سخت افزاری هر دو گوشی و عکس های Z Fold 4 میتوان به استفاده از Snapdragon 8+ Gen 1 به عنوان پردازنده اشاره کرد و که از قدرت و توانایی بسیار بالایی نیز برخوردار است.
به تازگی نیز سامسونگ اندروید 13 بر پایه رابط کاربری One UI 5 را برای سری S22 به صورت بتا عرضه کرده است ولی بعید می رسد تا رسیدن نسخه پایدار، مدل های جدید خود را به همراه این نسخه از اندروید و رابط کاربری عرضه شود.

boomsam
ارسال دیدگاه