مانیتور خمیده گیمینگ Odyssey Ark توسط سامسونگ معرفی شد

Odyssey-Ark

در روز های ابتدایی نمایشگاه CES 2022 بود که سامسونگ مانیتور 240 هرتزی و 4K با نام Odyssey Neo G8 را معرفی کرد و به اولین مانیتور گیمینگ 4K جهان با نرخ نوسازی صفحه نمایش 240 هرتز تبدیل شد. همانطور که قبلا هم گفتیم، این غول غناوری ید طولایی در بخش تولید و توسعه انواع صحفه نمایش را دارد که باعث شده در سراسر جهان مشتریان زیادی را به خود اختصاص دهد. حالا دوباره سامسونگ مانیتور خمیده دیگری را نیز معرفی کرد که علاوه بر سایز بزرگ، امکان چرخش در زوایای عمودی و افقی را دارد. این کار باعث میشود تا کاربری آن بسته به نوع نیاز مخاطب تغییر کندو اصطلاحا دستش برای انجام کارهای مختلف باز باشد.


این مانیتور 55 اینچی شبیه به دیگر همتایان خود نیست و کمی نامتعارف به نظر میرسد. اما با توجه به عقبه خوب سامسونگ در بخش فناوری های نوین، باید گفت سبک جدیدی از مانیتور را در نمایشگاه CES 2022 ارائه داده است. علاوه بر سایز بزرگ صفحه نمایش، این مانیتور کیفیت تصویر 4K را نیز به همراه دارد که این مورد باعث شود تا Odyssey Ark در بین بهترین مانیتورهای جهان به خصوص برای بازی قرار گیرد.
اولین چیزی هم که نظر شما را جلب خواهد کرد علاوه بر خمیدگی بیش از حد آن، نازک بودنش است که در نوع خود بسیار منحصر به فرد است.
شاید بتوان سبک های جدیدی از بازی و یا کارهای روزمره را در این مانیتور تجربه کرد. کارهایی مثل Multi Tasking که امروزه نیاز خیلی از مردم در هنگام کار با کامپیوتر می باشد، یکی دیگر از قابلیت های این مانیتور به حساب میاید که باعث راحتی چند برابر کاربر میشود.

Odyssey-Ark--2
هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این مانیتور به بیرون درز نکرده و فقط میدانیم که به زودی سامسونگ این مشخصات را در اختیار عموم قرار خواهد داد. اما هر چه که باشد مشتاقانه منتظر این مانیتور چند کاره میمانیم که در نوع خود بسیار منحصر به فرد و زیباست.
شما تجربه کار با مانیتورهای سامسونگ را داشته اید؟

boomsam
ارسال دیدگاه