سامسونگ ساعت هوشمند با نمایشگر رول شدنی خواهد ساخت

rolled-watch

شرکت سامسونگ ید طولایی در بخش تولید ساعت های هوشمند دارد و انواع مختلفی از این ساعت ها را طی سالیان گذشته به بازار معرفی و عرضه کرده است. نمونه ای از همین ساعت ها را میتوان به دو مدل از آخرین ساعت های هوشمند خود یعنی Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 4 Classic اشاره کرد که سخت افزار و امکانات فوق العاده ای برخوردار هستند. این ساعت ها از 16 گیگابایت حافظه داخلی، 1.5 گیگابایت رم، توانایی ضد آب بودن تا عمق 50 متر، سنجش خواب و خروپف، سنجش اکسیژن خون و بسیاری از امکانات دیگر را دارا می باشند.
Samsung نیز به تازگی پتنتی را ثبت کرده است که ساعتی هوشمندی با صفحه نمایش رول شونده را نشان میدهد.
samsung-rolling-smartwatch

 

سامسونگ پیشتر نیز گوشی های تاشو در مدل های مختلف مثل انواع Z Fold و Z Flip را معرفی کرده است و از نظر ساخت نمایشگرهای تاشو، میتوان گفت که این شرکت رتبه اول را در اختیار دارد. بنابراین ساخت یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش رول شونده برای سامسونگ کار چندان سختی نیست. اما نحوه اجرا و تفاوت این ساعت با سایر ساعت ها، وجه تمایز آن خواهد بود و میتوان به عنوان یک پله ترقی برای گجت های پوشیدنی باشد.

 


این پتنت 69 صفحه ای در تاریخ 2 ماه June سال 2021 در WIPO یا دفتر مالکیت معنوی جهانی ثبت شده است و چند روزی بیشتر نمی باشد که منتشر شده است. این انتشار توسط LetsGoDigital انجام گرفته است.
بر اساس اطلاعات درز کرده، صفحه نمایش این ساعت هوشمند بر اساس یک دکمه احتمالا لمسی و یا فشار دادن به سمت بالا گسترش داد و بزرگتر کرد. تا حدود 40 درصد صفحه نمایش بزرگتر می شود اما قاب اصلی این ساعت به همان صورت میماند.
بر اساس تصویر می توان دید که دوربین نیز درون ساعت قرار دارد.

boomsam
ارسال دیدگاه