انتشار اندروید 12 و One UI 4 برای خانواده S20 و Note 20

note-20-ultra

سامسونگ همیشه اولین در ارائه به‌روزرسانی برای گوشی های خود بوده است. زمانی که گوگل یک نسخه جدید از اندروید را معرفی میکند، سامسونگ با شخصی سازی های سریع این نسخه از اندروید را برای گوشی های پرچمدار خود منتشر میکند. بر کسی پوشیده نیست که سرعت عمل سامسونگ در ارائه انواع آپدیت ها بسیار زیاد است و این غول کره جنوبی همیشه به فکر مخاطبین و خریداران محصولات خود بوده است.
به تازگی نیز سامسونگ آپدیت اندروید 12 برای گوشی های سری S21 خود را آغاز کرد و حالا شاهد به روزرسانی نسخه های قبلتر از این خانواده یعنی S20 و Note 20 هستیم.

در این به روزرسانی شاهد اندروید 12 و نسخه جدید از رابط کاربری فوق سریع سامسونگ یعنی One UI 4 برای دستگاه های سری نوت 20 و نوت 20 اولترا، سری S20، S20 Plus، S20 Ultra و S20 FE (نسخه 4G و 5G) هستیم.
چند روز قبل بود که سامسونگ به روزرسانی نرم افزاری خود برای گوشی های Note 20 و S20 را آغاز کرد که اکنون سایر گوشی ها مستعد دریافت این آپدیت هستند.

 

s20-ultra

 

کمی قبلتر نیز سامسونگ به روزرسانی نرم افزاری برای گوشی های سری S21 و خانواده سری Z Flip 3 و Z Fold 3 را منتشر کرد که باعث شد تا یکسری مشکلات فنی پیش بیاید و سامسونگ این برنامه را کمی عقب تر انداخت تا بر رفع اشکلات به وجود آمده، دوباره به‌روزرسانی های مذکور را منتشر کند.

این احتمال نیز میرود که سامسونگ ارائه به روزرسانی برای گوشی های سری S10 را به صورت جهانی نیز آغاز کند چون به تازگی در آلمان اندروید 12 برای این سری منتشر شده است.

boomsam
ارسال دیدگاه