احتمالا باید منتظر گلکسی S22 Note باشیم!

طرفداران سامسونگ و به خصوص سری نوت منتظر معرفی پرچمدار جدید از طرف سامسونگ هستند تا ببیند اینبار این غول کره‌ای چه چیزی برای ارائه خواهد داشت. بر اساس اخبار ضد و نقیضی که در فضای اینترنت منتشر شده است نباید منتظر سری نوت باشیم و شاید اینبار سامسونگ پرچمدار بالارده خود یعنی S22 Ultra را با سری نوت جدید ادغام خواهد کرد و این گوشی را به همراه قلم (S Pen) معرفی و به بازار عرضه خواهد کرد.
گفتنی است که بر اساس گزارشات ظاهرا شرکت سامسونگ در اقدامی جدید میخواهد Galaxy S22 Ultra را با نام Galaxy S22 Note معرفی کند.

این گزارش را میتوان خبر خوبی برای دوستداران سری نوت دانست و باید منتظر باشیم تا ببینیم سبک طراحی این گوشی به سری نوت شبیه است یا سری S.
آخرین سری از گوشی های سری نوت در سال 2020 و ماه August معرفی شده است و بعد از آن شاهد سبک نوینی از طراحی در گوشی ها بودیم.
سری تاشو گوشی های هوشمند در دو مدل Z Fold و Z Flip جایگزین سایر برنامه های شرکت سامسونگ برای سال‌های آینده شده اند و هر بار با معرفی یک مدل جدید از این سری، شاهد خلاقیت های جدیدی از طرف سامسونگ هستیم.
برای همین شرکت Samsung تمرکز خود را بیشتر بر روی گوشی های تاشو گذاشته است تا سری نوت.
اگر بخواهیم کمی جامع تر در مورد سری نوت سخن بگوییم، این مورد که گوشی های این سری همیشه بعد از پرچمداران سری S معرفی می‌شدند و از نظر سخت افزار و سایر اجزا، نسخه بهینه و بهتر شده این سری بوده‌اند. در کنار اینکه قدرت بیشتری را در سری نوت شاهد بودیم، همیشه قلم S Pen یکی از موارد برتری نسبت به سایر محصولات در Notes بوده است.
البته شاید در هیچکدام از گوشی های معمولی و تاشو سامسونگ قلم همراه آن معرفی نشده اما میتوان با خرید یک کیف کلاسوری حرفه ای مخصوص گوشی S21 Ultra، آن‌ را شبیه به یک گوشی نوت کرد و از مزایای این سری بهره برد.

در هر صورت سیاست جدید شرکت سامسونگ بر این است تا هم فروش گوشی های تاشوی خود را ادامه دهد و هم تولید سری گوشی های محبوب نوت ادامه داشته باشد تا طرفداران هر دو سری را، راضی نگه دارد.
شما طرفدار کدام سری از محصولات سامسونگ هستید؟

boomsam
ارسال دیدگاه