گوشی های S22 Plus و S22 Ultra روشن ترین نمایشگر را خواهند داشت

اکثر ما در مورد صفحه نمایش های با کیفیت سامسونگ شنیده ایم و این شرکت بزرگ دنیای فناوری و دیجیتال، همیشه در صدر سازندگان برتر صفحه نمایش موبایل بوده است و مشتریان زیادی از برندهای مختلفی، برای نمایشگر های خود دارد. عمق رنگ، روشنایی زیاد و زاویه دید خوب از جمله مزایای اکثر صفحه نمایش های تولید شرکت سامسونگ است. حتی زمانی که بسیاری از شرکت ها برای گوشی های پرچمدار خود از پنل LCD استفاده میکردند، سامسونگ در تلفن های همراه میانرده و اقتصادی خود نیز مثل A3 2017 از پنل OLED یا همان Super AMOLED معروف استفاده کرده است. برای همین این شرکت کره ای همیشه جایگاهی ویژه در بخش صفحه نمایش های موبایلی داشته است. از این موارد که گذر کنیم، سامسونگ در گوشی های پرچمدار خود سنگ تمام میگذارد و خبری رسیده مبنی بر اینکه دو پرچمدار آتی این شرکت یعنی S22 Plus و S22 Ultra دارای روشن ترین نمایشگر در بین تمام گوشی های موجود در بازار هستند. اگر این موضوع صحت داشته باشد، گوشی های ذکر شده دارای روشنایی حداکثری 1750 نیت هستند که در نوع خود یک رکورد محسوب میشود.
احتمال میرود که سامسونگ طبق روال قبلیسه مدل از پرچمداران را تحت نام S22 Plus، S22 و S22 Ultra معرفی کند که در سایز های مختلف باشند که دو مدل بزرگتر از این صحفه نمایش بسیار روشن بهره ببرند.

galaxy-s22-ultra-brightness


گزارشی که در عکس بالا مشاهده میکنید، به گفته Gizmochina.com از طرف بخش تحقیق و توسعه و آزمایشگاه های خود سامسونگ منتشر شده است و این موضوع صحتی میشود بر تمام شایعاتی که در مورد صفحه نمایش پرچمداران آتی این شرکت.
در حالت خودکار نور صفحه نمایش به 1500 نیت میرسد. چیزی که در سری S21 Ultra مشاهده کردیم و در S20 Ultra این رقم به 1400 نیت میرسید. پس سامسونگ رکورد خود را در مقایسه با دو نسل قبل خود شکسته است و همچنین نسبت به گوشی آیفون 13 پرو مکس که 1200 نیت حداکثر روشنایی دارد، بسیار بهتر عمل کرده است و باید دید سایر شرکت های سازنده موبایل چه واکنشی نشان میدهند و آیا در دستگاه های جدید خود میتوانند این رکورد را بشکنند یا خیر.
نکته مورد توجه دیگری که قابل مشاهده است، جزئیات و کنتراست خارق العاده ۳۰۰۰۰۰۰:۱ می باشد که در کنار طیف رنگی صد در صدی  DCI-P3، کیفیت بی نظیری را به مخاطب در هنگام تماشای انواع محتوا به خصوص HDR ارائه میدهد.

 

حذف قفل frp سامسونگ
boomsam
ارسال دیدگاه