گوشی S22 Ultra را در نمای واقعی ببینید

s22-ultra-real-life

زمان زیادی تا شروع CES Moblie برای سال جدید نمانده و این احتمال میرود که سامسونگ در این مراسم (نمایشگاه) قصد دارد تا پرچمداران جدید خود را معرفی کند. اخبار حاکی از آن است که دیگر شاهد سری نوت محبوب نخواهیم بود و این احتمال میرود که سامسونگ قصد دارد تا S22 Ultra و Note 22 Ultra را با هم ادغام کند و یک گوشی واحد به نام Galaxy S22 Note به بازار عرضه کند. این شاید هم خبر خوبی برای دوستداران سری نوت باشد و هم یک خبر بد.
در هر صورت باید دید که آیا سامسونگ این کار را انجام خواهد داد و سری نوت به انتهای مسیر خود خواهد رسید، یا کماکان شاهد حضور یک مدل دیگر از خانواده سری نوت خواهیم بود.
عکس هایی هم در فضای اینترنت پخش شده که حاکی از این امر دارد. سامسونگ به احتمال بالا سری S و Note را با هم ادغام خواهد کرد و شاهد یک قلم در بدنه گوشی جدید سامسونگ یعنی  S22 Ultra هستیم.

 

s22-ultra-real-1

 

از نظر طراحی اگر به این گوشی دقت کنید، دیگر شاهد کادر دور دوربین نیستیم و به نظر ضخامت آن نسبت به نسل کمی کمر بیشتر شده است. چیدمان دوربین دقیقا همانند نسل قبل است و فرم طراحی اختصاصی سامسونگ را به همراه دارد. شاید رنگ این گوشی کمی غیر طبیعی و مرده به نظر برسد که باید گفت این مدل ها Prototype هستند و در هنگام معرفی و نسخه اصلی، کاملا تغییر پیدا میکنند.

 

s22-ultra-real-2

 

در این تصویر نیز شاهد حضور مداد (Pen) در بدنه هستیم. همانطور که گفتیم از نظر ضخامت کمی بیشتر شده است و شاهد حضور فریم آلومینیومی هستیم. بر اساس برخی اطلاعات فاش شده این احتمال هم هست که سامسونگ قصد دارد تا یک مدل 1 ترابایتی از S22 Ultra معرفی کند. پیشتر نیز شاهد حضور یک محصول دیگر در خانواده سری S با نام Galaxy S10 Plus بودیم که فضای ذخیره سازی یک ترابایتی داشت.
باید دید در آینده چه پیش می‌آید و شاید هم سامسونگ در ماه فوریه این سری از گوشی های پرچمدار خود را به بازار معرفی کرد.
چنانچه قصد خرید مدل های سری S21 و لوازم جانبی آن را دارید، میتوانید وارد این لینک شوید.

boomsam
ارسال دیدگاه