مزایای شارژر های سامسونگ

شارژر های سامسونگ

امروزه تلفن های همراه خیلی پیرفته تر و قوی تر شدند. قدیم گوشی ها هر چی مجکم تر بودند قدرت بیشتری داشتند. اکثر گوشی ها صفحه تاچ نداشتند و با دکمه کار میکردند. شارژر هایی برای این گوشی ها وجود داشت که به اسم سوزنی معروف شده بود. در این مقاله قرار است درباره تاریخچه این مبحث صحبت کنیم و مزایای شارژر های سامسونگ را بررسی کنیم.

تاریخچه

سامسونگ گوشی قدیمی می‌خرد - همشهری آنلاین

درباره تاریخچه گوشی های قدیمی در این قسمت از مقاله صحبت میکنیم. همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این گوشی ها در سال های نچندان طولانی قدیم قابل استفاده بود. بهتره بگیم این گوشی ها در دست عموم مردم دیده میشد. تا جایی که شاید بهتره بگیم دنیای تکنولوژی متحول شد.

قطعا در این تحولات گوشی های خیلی بهتری نیز وارد بازار شد. این تلفن های همراه استقبال خیلی زیادی ازش شد. با اینکه این گوشی ها قیمت چند برابری به نسبت گوشی های قدیمی داشتند، ولی مردم ترجیح دادند تا چنین گوشی هایی را خریداری کنند.

البته که خاطرات تلفن های همراه قدیمی از ذهن ما پاک نمیشه. این دفعه برعکس سری های قبلی داستان فرق میکرد و هر چی گوشی نازک تر بود بهتر و خوش دست تر نامیده میشد.ظرافت کار در سبک بودن و نازک بود گوشی بود.

در این داستان ها سامسونگ هیچ وقت جا نمانده و با رقیب های خود رقابت خوبی داشته. حتی در زمان قدیم هم به همین صورت بود و سامسونگ همیشه جزو قدرت های تکنولوژی محسوب میشد. اما در حال حاضر شرکت هایی دیده میشن که رقابت خوبی با شرکت سامسونگ دارند. از قبیل این شرکت ها میتوان به شرکت هایی مثل شیائومی و اپل اشاره کرد.

شارژر

در زمان قدیم استفاده از شارژر های سوزنی خیلی مطرح بود. این شارژر ها گرد و کوچک بود. انتقال سرعت شارژ کم بود. البته این مدل شارژر که در قدیم استفاده میشد برای گوشی هایی بود که باتری ضعیف داشتند. باتری این گوشی ها به نسبت گوشی های الان خیلی ضعیف بود.

باید این رو هم لحاظ کنیم که گوشی های قدیمی به دلیل استفاده کمی که از آن ها میشد با سرعت کمتری هم شارژ تموم میکردن. اما در حال حاضر با بالاتر رفتن کاربری گوشی ها و حرفه ای تر شدن آن ها نیاز به باتری قدرتمند تری دارند. خیلی از افراد با گوشی خود کسب درآمد میکنند. گیمر ها با گوشی خودشون بازی میکنند که در گوشی های قدیمی چنین چیزی وجود نداشت.

بعد از آن اگر به یه نسل عقب تر برگردیم استفاده از شارژر های میکرو یو اس بی خیلی مطرح بود. این شارژر ها هم معمولا بیشتر از ۱۰ وات شارژ نمیکردند. نسل قبلی پلی استیشن یا همان PS4 از همین شارژر برای شارژ کردن دسته ها استفاده میکرد. تمام گوشی هایی هم که در بازار بود به همین صورت بود و از این مدل شارژر استفاده میشد. البته که شرکت اپل شارژر های مخصوص خودش را داشت.

مزایای شارژر های سامسونگ در تمام ادوار همین بوده که شارژر های در دسترسی داشته است. به طور مثال شما اگر جایی گیر میکردید و نیاز به شارژر داشتید احتمال اینکه شارژر میکرو یو اس بی پیدا کنید بیشتر از شارژر های اپل بود.

پیشرفت تکنولوژیشارژر 2 پین سامسونگ

الان یکی دوسالی هست که شارژر های تایپ سی خیلی وارد بازار شده. این شارژر ها را میتوانید در تصویر بالا مشاهده بفرمایید. سامسونگ هم با استفاده از این مدل کابل بین مردم خیلی محبوب تر شد. در حال حاضر بیشتر شرکت ها از این شارژؤ استفاده میکنند. در کنسول پلی استیشن ۵ هم این شارژر برای دسته ها استفاده شده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

سرعت انتقال یکی از مزایای شارژر تایپ سی هست. شما نیاز دارید تا فایلی را جا به جا کنید. این شارژر به کمک شما میاد تا با سرعت چند برابری نسبت به سری های قبلی این فایل جا به جا شود.

الان این کابل ها هر دو سرشان تایپ سی است. گوشی های پرچمدار سامسونگ این مزیت را دارند که شما میتوانید آن را منبع کنید و با آن گوشی های دیگر را شارژ کنید. وقتی هر دو گوشی تایپ سی دارند شما میتوناید با یک کابل دو سر تایپ سی اینکار را انجام دهید. یعنی دیگر حتی نیازی به پاور بانک یا شارژر نخواهید داشت.

مزایای شارژر های سامسونگ

سامسونگ از شارژر هایی با کیفیت بالا استفاده میکند. شاید برای شما هم خیلی مهم باشد که این شارژر گوشیتون سریع گوشی را شلرژ کنه تا به کار های خود برسید.

سامسونگ در این راستا سه شارژر را روانه بازار کرده و در حال حاضر موجود کرده است. این شارژر ها در وات های ۱۵، ۲۵ و ۴۵ تولید و در بازار عرضه شدند.

بسته به سری گوشی شما میتوانید از یکی از این شارژر ها برای گوشی خود استفاده کنید. سامسونگ در حال حاضر گوشی های پرچمداری دارد که جزو قوی ترین گوشی های جهان است. مخصوصا سری S گوشی های سامسونگ به دلیل کیفیت بالایی که دارد محبوبیت زیادی بین مردم کسب کرده است.

معمولا گوشی های پرچمدار سامسونگ را میتوانید با شارژر های ۴۵ وات نیز به شارژ بزنید. برای بعضی از گوشی ها اگر از توان های بالاتر استفاده کنید به باتری شما آسیب میزند و دیگر مثال سابق شارژ را نگه نمیدارد. دلیل استفاده شارژر هایی با توان بالاتر در نسل های جدید تر، بالا رفتن قدرت باتری ها هست. آنقدر امکانات تلفن های همراه بالا رفته که باید باتری هایی قوی تر در آن ها استفاده کنند تا خیلی زود شارژ خالی نکند.

شارژر های ۴۵ وات سامسونگ در کمتر از ۱ ساعت صفر تا صد شارژ گوشی شما را کامل میکند. در شارژر های ۲۵ وات این تایم بین ۸۰ تا ۹۰ دقیقه است.

جمع بندی

این مقاله هم به پایان رسید. در این مقاله به تاریخچه گوشی ها و شارژر ها و مزایای شارژر های سامسونگ اشاره کردیم. خب شرکت سامسونگ کیفیت بالایی دارد ولی خیلی از جاها فیک محصولات سامسونگ مخصوصا در مسئله شارژر و هندزفری را تولید کردند که کیفیت پایینی دارد.

پیشنهاد ما به شما خرید از نمایندگی های سامسونگ هست. در نمایندگی ها شما برای محصولات گارانتی میگیرید و از خرید کالای خود مطمئن هستید. شما میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید تا تمام محصولات ما را به صورت آنلاین مشاهده بفرمایید و در صورت نیاز ثبت سفارش کنید.

سایت بوم سام/نمایندگی رسمی سامسونگ

boomsam
ارسال دیدگاه