انتظاراتی که از شرکت سامسونگ در سال ۲۰۲۳ داریم

شرکت سامسونگ

در دهه های اخیر، پیشرفت تکنولوژی خیلی چشمگیر بوده است. به حدی این پیشرفت چشمگیر بود که تمام شرکت ها دست به یک رقابت بزرگ گذاشتند. یک سری از شرکت ها با عملکرد خیره کننده ای که داشتند، چشم تمام مشتریان را به خود خیره کردند. مهم ترین اتفاقی که افتاد، انتظاراتی بود که توسط مشتریان بالا رفت و شرکت ها باید اون انتظارات را برای مشتریان خود عملی کنند. شرکت سامسونگ یکی از آن شرکت های موفق بوده است.

از شرکت های رقیب سامسونگ می‌توان به اپل، شیائومی، ال جی و… اشاره کرد. هر شرکتی تلاش کرد تا خودش را با پیشرفت تکنولوژی سازگار کند. شرکت های بزرگ بودند که پیشرفت تکنولوژی را رقم زدند و خودشان تاثیر مستقیم در پیشرفت تکنولوژی داشتند.

به طور مثال شرکت سامسونگ با گوشی های زد فولد و زد فلیپ که وارد بازار کرد، پیشرفت تکنولوژی را رقم زد. این گوشی اولین گوشی تاشو بود که در حال حاضر سری ۴ آن وارد بازار شده است. این گوشی بیشتر از یک صفحه نمایش دارد که واقعا خیره کننده است. اما هنوز این گوشی هم قابل ویرایش شدن است و باید بیشتر روی آن کار شود.

در این مقاله قصد داریم تا شرکت سامسونگ را بیشتر بررسی کنیم. این شرکت تلاش های خیلی زیادی در سال های قبل داشته است. همین سال ۲۰۲۲ که گذشت سامسونگ از واچ ۵ پرو یا همان ساعت هوشمند جدید خود رونمایی کرد که نسبت به نسل قبل خیلی رشد داشته است. از نظر کاربران بهترین گوشی هم سری زد فولد و زد فلیپ ۴ بوده است. این گوشی نسبت به سری های قبلی خود خیلی فرق داشته است.

قطعا انتظاراتی از سامسونگ برای سال ۲۰۲۳ داریم. باید ببینیم این شرکت موفق میشه امسال هم موفق کار بکنه. هدف ما در این مقاله همین است؛ بررسی کنیم شرکت سامسونگ امسال با چه کارهایی می‌تواند مشتری های خود را راضی نگه دارد و علاوه بر آن مشتری های بیشتری را به خود جذب کند.

انتظاراتی که از شرکت سامسونگ در سال ۲۰۲۳ داریم

اوایل کار شرکت سامسونگ، این شرکت فقط تلفن همراه تولید می‌کرد. در چند سال اخیر این شرکت تصمیم گرفت تا لوازم جانبی نیز تولید کند. این لوازم جانبی شامل هدفون های سیم دار و بلوتوثی، ساعت های هوشمند، کارت حافظه و کلی محصولات دیگر می‌شود.

همیشه سامسونگ جزو شرکت هایی بوده که در کیفیت حرف اول را میزده. ممکن بوده قیمت محصولات این شرکت از خیلی از شرکت های دیگه بالاتر می‌بوده، ولی از لحاظ کیفیت رقیب های خیلی کمی داشته و همیشه بهترین بوده است. سامسونگ نیز تلاش کرد تا هنگام تولید تمام محصولات، از بهترین متریال استفاده بکند. همین شد تا شرکت سامسونگ در تمام زمینه ها الان حرف اول را میزند و وقتی کلمه تکنولوژی به ذهن ما میاد، سامسونگ همیشه جزو شرکت های اول بوده است.

گوشی پرچمدار

شرکت سامسونگ

سامسونگ هر سال یک گوشی پرچمدار را معرفی می‌کند. این پرچمدار بودن در زمینه های مختلف است. به طور مثال در حال حاضر گوشی پرچمدار سامسونگ S22 Ultra است. این گوشی کانفیگ خیلی بالایی که به شما می‌دهد و سرعت کار با این گوشی خیلی بالا است. اما در همین بازه زمانی گوشی های Z Flip 4 و Z Fold 4 هم وارد بازار شد.

گوشی های Z Flip 4 و Z Fold 4 نیز کانفیگ خیلی بالایی دارد. از طرفی دیگر خاص بودن این گوشی خیلی از مخاطبان سامسونگ را بین خرید گوشی سری S و Z وسوسه کرده است.

همانطور که شایعاتی بود، امسال قطعا سری S23 وارد بازار می‌شود. وقتی این گوشی به بازار بیاد، انتظار مردم خیلی بالا می‌رود. در این زمینه حق با مردم است؛ چراکه این گوشی به بازار بیاد قطعا جزو گوشی های پرچمدار می‌شود.

گوشی S23 Ultra باید تفاوت هایی نسبت به سری قبلی خود داشته باشد تا مخاطبان سامسونگ به تعویض گوشی خود فکر کنند. قطعا شرکت سامسونگ هم به این مسئله فکر کرده و گوشیی را وارد بازار می‌کند تا مثل همیشه طرفداران سامسونگ عاشق آن شوند. به احتمال زیاد این گوشی در نیم سال اول ۲۰۲۳ وارد بازار می‌شود.

ما یک مقاله درباره گوشی S23 Ultra نوشتیم، اگر دوست دارید اینجا کلیک کنید و آن مقاله را هم بخوانید

آیا منتظر گوشی های Z Flip 5 و Z Fold 5 باشیم؟؟

حالا که وارد سال ۲۰۲۳ شدیم، شایعاتی بوجود آمده است که سری زد فلیپ ۵ و زد فولد ۵ هم امسال وارد بازار می‌شود. البته تا این شایعه تایید شود، به احتمال زیاد باید در نیم سال دوم منتظر انتشار این گوشی در بازار باشیم.

خب قطعا اولین چیزی که باید در زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ رعایت شود، خط وسط این گوشی است. سری ۴ این گوشی به نسبت سری ۳ خیلی رشد داشت؛ اما هنوز این خط را می‌توانید مشاهده بکنید. ولی اگر شرکت سامسونگ بدرستی فکر بکند و تمام قدرت خودش را بگذارد، می‌تواند این محصول را در سری ۵ به گونه ای تولید کند که این خط به صورت کامل حذف شود. آن وقت می‌توانیم بگوییم شرکت سامسونگ به تنهایی در سال ۲۰۲۳ توانسته در پیشرفت تکنولوژی تاثیر مستقیم بگذارد.

بهترین ساعت هوشمند بازار

شرکت سامسونگ

وقتی واچ ۵ پرو وارد بازار شد، خیلی بالاتر از انتظارات عمل کرده بود. شما کافیه سری ۵ ساعت هوشمند های سامسونگ را ابتدا با سری ۴ ساعت هوشمند های سامسونگ، سپس با باقی ساعت هوشمند های موجود در بازار مقایسه کنید. متوجه رشد چشمگیر این سری با سری قبلی می‌شوید. در نهایت متوجه می‌شوید این ساعت با باقی ساعت های موجود در بازار رقابت زیادی دارد.

شرکت سامسونگ می‌تواند امسال به صورتی عمل کند که حتی بالاتر از انتظارات باشد. اگر امسال ساعت هوشمند جدیدی سامسونگ در بازار اائه کند که از لحاظ کانفیگ قوی تر از واچ ۵ پرو باشد، به همین راحتی می‌توان گفت که سامسونگ بهترین ساعت هوشمند های موجود در بازار را دارد.

اندروید ۱۳

اندروید ۱۳ یکی از سورپرایز هایی بود که شرکت سامسونگ در سال ۲۰۲۲ به مخاطبان کادو داد. این اندروید پیشرفت های خیلی خوبی نسبت به سری قبلی داشته است. در صورتی که می‌توانست این آپدیت برای گوشی را در سال ۲۰۲۳ وارد بازار کند تا یک قدم جلوتر از بقیه باشد اما اینکار را نکرد و اندروید ۱۳ در اواخر سال ۲۰۲۲ روی بیشتر گوشی های سامسونگ قابل اجرا بود.

 

 

کلیدواژه : نمایند
boomsam
ارسال دیدگاه