قیمت و تاریخ عرضه سری گلکسی Watch 5

قیمت واچ 5

قیمت و تاریخ عرضه سری گلکسی Watch 5

سامسونگ در مراسم آنپکد 2022 محصولات جدیدی را معرفی کرد. گلکسی Watch 5 و Watch Pro نیز در بین این محصولات به چشم میخورد. این دو ساعت هوشمند جدید سامسونگ هر دو دارای GPS داخلی می باشند. نسبت به نسل گذشته خود امکانات بهتری را به خصوص در بخش سلامتی دارند.
بر خلاف نسل قبلی دیگر شاهد ساعت گلکسی واچ 4 کلاسیک نیستیم. به جای آن سامسونگ Galaxy Watch 5 Pro را معرفی کرده است. اما نسخه معمولی گلکسی واچ 5 طراحی شبیه به همان گلکسی Watch 4 را دارد.
ساعت هوشمند سامسونگ واچ 5 در مدل های 40 و 44 میلی متری عرضه خواهند شد. در مقابل گلکسی واچ 5 پرو تنها در یک مدل 45 میلی متری عرضه می شود. دیگر مثل قبل شاهد مدل 42 و 45 میلی متری نخواهیم بود.
از مشخصات سخت افزاری این محصولات میتوان به پردازنده اگزینوس W920، حافظه داخلی 16 گیگابایتی و 1/5 گیگابایت رم اشاره کرد و از نظر طراحی نیز سامسونگ در این ساعت ها از کریستال یاقوت کبود استفاده کرده که از دوام بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. علاوه بر آن پنل پشتی نیز خمیده شده است تا سنسورها و حسگرهای زیر ساعت بتوانند راحت تر روی مچ دست قرار بگیرند.
باتری هر دو ساعت نیز از نظر حجم و ظرفیت افزایش داشته است و مدل پرو دارای سرعت شارژ سریع بیسیم 10 واتی نیز می باشد.
سامسونگ قرار است عرضه این دو ساعت را به تاریخ ما از 4 شهریور شروع کند مدل واچ 5 از قیمت پایه 279 دلار و واچ 5 پرو نیز 449 دلار قیمت خواهد داشت. در ضمن مدل های LTE این ساعت های هوشمند هر کدام چیزی نزدیک به 50 دلار گرانتر خواهند بود.

boomsam
ارسال دیدگاه