فروش گوشی های تاشو فراتر از انتظار

Z-Flip3

گوشی های تاشو در چند سال اخیر مخاطبین و مشتاقان زیادی داشته است. سامسونگ همیشه پیشرو در زمینه ارائه انواع فناوری های نوین و مدرن می‌باشد که سری گوشی های Z Flip و Z Fold از این قائده مستثنی نیستند. این سری از گوشی ها با نمایشگرهای تاشو به بازار عرضه شدند. گوشی Z Flip بیشتر در بین بانوان خواهان دارد. این مورد را میتوان به دلیل اندازه بسیار کوچک این گوشی در زمان تا شدن و همچین ارگونومی طراحی زیبا و ظرافت آن دانست. به طور کلی در چند سال اخیر و بعد از ساخت اولین پنل تصویر یا همان نمایشگر تاشو توسط سامسونگ و همچنین ارائه گوشی تاشو، شرکت های دیگری هم این رویه را دنبال و محصولات تاشوی خود را ارائه دادند. همین امر باعث شد تا این مدل از گوشی های هوشمند، طرفداران زیادی را به خود جلب نماید و آینده را به کف دستان مخاطبان خود بیاورد.

سامسونگ نیز گزارشی را منتشر کرده مبنی بر اینکه فروش گوشی های تاشوی هوشمند این شرکت، فراتر از حد انتظار بوده است. عجیب است ولی بیشتر مشتریانی که حتی گوشی های غیر برند سامسونگ داشته اند، آنرا فروخته و یا کنار گذاشته اند تا بتوانند یک مدل از Z Flip 3 را خریداری نمایند.
گوشی زد فلیپ 3 در زمان و ماه عرضه خود، بیشتر از تمام سال 2020 فروخته شده است. این یعنی این گوشی تاشوی هوشمند توانسته توجه مخاطبان و مشتریان بسیاری را به خود جلب نماید و سامسونگ میخواهد بیشتر بر روی این سری تمرکز کند.


سایت Gizmochina.com هم به نقل از سامسونگ بیانیه ای را منتشر کرده مبنی بر اینکه در یک ماه، چهار برابر بیشتر از سال 2020 سامسونگ توانسته تا گوشی هوشمند عرضه کند و بفروشد. این رقم بسیار درخورتوجه می باشد.

این مورد نیز شایان ذکر است که در سال 2020 سامسونگ نزدیک به 90 درصد(88%) از سهم بازار گوشی های تاشو را به خود اختصاص داده بود. گوشی های تاشوی دیگری نیز از شرکت هایی مثل هواوی، شیائومی و اوپو نیز معرفی شدند و به تازگی نیز شرکت هواوی P50 Pocket را برای رقابت با Z Flip 3 معرفی کرد. اما باید دید که آیا تمامی این شرکت ها توان فروش به اندازه گوشی های تاشوی هوشمند سامسونگ را دارند یا خیر.
آیا شما تا به حال گوشی تاشو داشته اید؟

boomsam
ارسال دیدگاه