مشخصات بادز 2 پرو نسبت به نسل قبل بسیار بهتر است

مشخصات بادز 2 پرو

همانطور که میدانیم سامسونگ در تاریخ 19 مرداد ماه در مراسم آنپکد محصولات جدیدی اعم از گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4، ساعت های هوشمند واچ 5 و هندزفری بلوتوث بادز 2 پرو را رونمایی خواهد کرد. پیش تر نیز در خبر قیمت گلکسی بادز 2 پرو به قیمت این محصول اشاره ای کردیم و حال نیز خبرهایی فاش شده است که مشخصات بادز 2 پرو رو به نمایش میگذارد و خبر از کیفیت بالاتر این محصول نسبت به گلکسی بادز 2 دارد.
شایعاتی مبنی بر اینکه این محصول از نوع جدیدی از قابلیت حذف نویز فعال به همراه صدای با کیفیت رسا بهره خواهد برد پخش شده است و نظر و توجه کارشناسان و دوست داران این حوزه را به سمت خود جذب کند.
سایت سام موبایل گزارشی ارائه کرده است که بادز 2 پرو دارای حالت ANC هوشمند خواهد بود در مواقع ضروری فعال یا غیر فعال می شود تا تجربه ای ایده آل برای مخاطب خود به همراه داشته باشد. هندزفری Galaxy Buds 2 Pro می‌تواند نویز و صداهای زائد محیط را تا 32 دسی‌بل کاهش دهد و این رقم بسیار زیادی می باشد و شنیده ها حاکی از آن است که صدای HD و پخش صدای 360 درجه از جمله مشخصات خوب این محصول می باشد.
سامسونگ محصول بادز پرو را با قیمت حدودی 3 میلیون تومان و بادز 2 را با قیمت حدودی 2.5 میلیون تومان عرضه کرده است و این احتمال می رود که قیمت بادز 2 پرو هنگام عرضه جهانی حدود 299 یورو باشد و در کشور ما نیز این رقم بالا یا پایین تر خواهد رفت.
از مشخصات بادز 2 پرو میتوان به حجم باتری بیشتر نسبت به نسل قبلی، گواهی IPX7 و مقاومت در برابر آب و نفوذ گرد و خاک، شارژ سریعتر، درایور 10 میلی متری در کنار توییتر 5/3 میلی متری و … اشاره کرد.

boomsam
ارسال دیدگاه