گوشی Z Flip 3 سامسونگ در فهرست 100 اختراع برتر سال 2021

اوایل سال 2020 بود که سامسونگ گوشی تاشوی خود را با نام Galaxy Z Flip معرفی کرد و به فاصله چند ماه یعنی در ماه جولای Z Flip 5G را نیز معرفی کرد.
این گوشی ها از فناوی جدیدی برای باز و بسته شدن صفحه نمایش بهره میبرند که اگر به عکس های آنها دقت کنید، در حالت تاشده به کوچکترین حالت خود میرسند و به راحتی در هر جیبی جای می‌گیرند.
در ادوار گذشته شاهد تلاش شرکت های مختلفی برای ساخت انواع مختلف دستگاه به هر سبکی بوده ایم و شاید یکی از ما هم همین موارد را در اختیار داشتیم. اما حالا که به سال 2022 میلادی نزدیک می‌شویم، مجله تایم فهرستی از 100 اختراع برتر سال 2021 را منتشر کرده که نام Galaxy Z Flip3 5G در آن به چشم میخورد. یک گوشی جمع و جور با امکاناتی بی نظیر که قلب مصرف کنندگان را به گزارش سام موبایل، محصور خود کرده است.

شرکت Samsung تمرکز خود را بیشتر بر روی گوشی های تاشو گذاشته است تا سری نوت. این جمله ای بود که در خبر قبلی مبنی ساخت گوشی سری نوت در سایت قرار دادیم و گفتیم که این شرکت به جای ساخت گوشی های سری نوت با همان سبک قبلی، به دنبال فناوری های نوین در حین سخت کوشی برای جلب رضایت مشتریان و همچنین نوآوری های جدید است تا بازار تلفن های هوشمند را همچنان در اختیار خود داشته باشد. با توجه به وفور شرکت های تولید کننده ساخت تلفن همراه، باید نوآور و مدرن عمل کرد تا به صورت مستمر در قلب و جیب مشتریان جای داشت.


با هم نوشته ای که مجله تایمز برای توصیف این گوشی گفته است را میخوانیم.
” در سالیانی که گذشت، سازندگان تلفن های همراه همواره تلاشی مستمر داشته اند تا به سبک دستگاه های تاشوی دهه 90 میلادی عمل کنند و با همان سبک قدیم، گوشی های جدید را ادغام کنند. اما این امر محقق نشد تا زمانی که سامسونگ گوشی Z Flip 3 را معرفی و به بازار عرضه کرد. این گوشی به همان اندازه گوشی های تولیدی آن دهه جمع و جور است و فرق Z Flip با تلفن های همراه تاشوی دهه های قبل این است که به جای یک گوشی با کیبورد فیزیکی و صفحه نمایش کوچیک، یک گوشی مدرن با صفحه نمایش 6.7 اینچی را دریافت میکنید. “
گلکسی Z Flip 3 5G با صفحه نمایشی با 6.7 اینچی داینامیک آمولد، نرخ نوسازی صفحه نمایش 120 هرتزی و همچنین فناوری HDR10 Plus به همراه پردازنده قدرتمند Snapdragon 888 5g با لیتوگرافی ساخت 5 نانومتری در انواع رنگ ها برای سلیقه های مختلف به بازار عرضه شده است تا انتخاب را برای مخاطبین خود تا حد زیادی ساده تر کند.

اگر مایل به اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی تاشوی دوست داشتنی هستید، وارد این لینک شوید.

boomsam
ارسال دیدگاه